Wed January 27, 2021   |   چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
محمدعلي گلشن
مدير اداره پيشگيري و رفع تخلفات شهري شهرداري همدان
     پیام ها و اطلاعیه ها
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٢٩٩/١٠/٠١ تعداد بازدیـد : ١٠   بازگشت
 
 
 


جلسه هماهنگی یگان حفاظت شهرداری همدان


جلسه هم اندیشی و هماهنگی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری و رییس پلیس پیشگیری استان همدان در دفتر مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان تشکیل شد.

 

 
این امر پیرو جلسات گذشته و با هدف شروع فعالیت یگان مذکور در اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری و نحوه استقرار فرمانده یگان حفاظت و بکارگیری نیروهای مورد نیاز جهت پشتیبانی شبانه روزی و همکاری آن با عوامل شهرداری همدان برگزار شد. 
 
 در ابتدای جلسه محمدعلی گلشن ضمن تشکر از تشکیل این جلسه گزارش کوتاهی از اقدامات صورت گرفته در ۱۵ ماهه اخیر از جمله سیستمی کردن تمامی واحدها، انبارداری، فرآیند ترخیص، نصب دوربین و سامانه رادشید و gps خودرویی، سامانه شهربان و حریم بان و ... ارائه و در ادامه صحبتها اظهار داشت که فعالیت یگان حفاظت شهرداری همدان با توجه به اینکه نیروی انتظامی در تمامی ماموریتها همراه همیشگی شهرداری است حائز اهمیت بوده  و میتواند با توجه به پتانسیلهای موجود نقش قابل توجهی را در حوزه مدیریت شهری بالاخص اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری ایفا کند. 
 
در ادامه جلسه سرهنگ مهرآذین رئیس پلیس پیشگیری استان همدان در ابراز خرسندی از تشکیل یگان حفاظت شهرداری همدان اظهار داشت فعالیتهای صورت گرفته در یکسال اخیر در حوزه مدیریت پیشگیری بسیار امیدوارکننده بوده که با راه اندازی یگان مذکور در شهرداری بالاخص اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری این همکارث دوسویه بیش از پیش خواهد شد. 
در همین خصوص بیان کرد نیروی انتظامی آمادگی خود را در تمامی حوزه ها جهت همکاری در بخش امنیت، کنترل ساختمان، رفع سد معبر و انضباط شهری و ... اعلام میدارد. در ضمن خاطر نشان کرد با استقرار یگان حفاظت در این اداره با عنایت به ظرفیتهای بوجود آمده در دو سه سال اخیر نوید اتفاقی مسرت بخش را خواهد داشت.
 
 در ادامه جلسه محمد گلشن ابراز امیدواری کرد که شروع این همکاری زمینه تحولات و اتفاقات خوب در شهر همدان را خواهد ساخت. در همین راستا مقرر گردید هماهنگی لازم جهت تسریع در راه اندازی یگان حفاظت شهرداری همدان صورت پذیرد.
 
در انتهای این جلسه سرهنگ مهرآذین و همراهان از واحدهای فنی، اجرای احکام، حقوقی، مرکز فرماندهی یگانهای عملیاتی و ... بازدید کردند.
 
 
https://t.me/hamedanmpt
 
 
 روابط عمومی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان
 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢ کاربران آنلاین :
۵۷,۵۹۴ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
 
 
 
 
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شورای اسلامی شهر همدان
معاونت خدمات شهری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان