Wed January 27, 2021   |   چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
محمدعلي گلشن
مدير اداره پيشگيري و رفع تخلفات شهري شهرداري همدان
     پیام ها و اطلاعیه ها
رکوردی برای نمایش یافت نشد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/١٠/٠۵ تعداد بازدیـد : ١٣   بازگشت
 
 
 


نشست صمیمی شهردار همدان با کارکنان واحد کنترل ساختمان


شهردار همدان در مراسمی با کارکنان اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری دیدار کرد.

 

 
 
🔹️ نشست صمیمی مهندس «عباس صوفی» شهردار همدان با کارکنان مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری واحد کنترل ساختمان در مجموعه فرهنگی هنری عین القضات شهرداری همدان با حضور «وحید علی‌ضمیر» معاون خدمات شهری،  فتحیان معاون محترم شهرسازی با رعایت کلیه ملزومات و پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
 
🔹️ در آغاز جلسه «محمدعلی گلشن» مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری ضمن تشکر از حضور مهندس صوفی در این نشست، گزارشی کوتاه از اقدامات صورت گرفته در ۱۵ ماهه حضور خود در این حوزه از شهرداری و همچنین فعالیت جهادی کارکنان اداره پیشگیری در واحد کنترل ساختمان ارائه و توضیح داد: به لطف خدا در طول این مدت شاهد کاهش تخلفات ساختمانی بودیم که این اتفاق مرهون تلاش همکاران ما با هدف هدایت شهروندان همدانی به سوی اخذ مجوز و ساخت و ساز قانونی و بر مبنای ضوابط شهرسازی است که تعداد مجوزهای صادره به نسبت مشابه نشان از افزایش مراجعه شهروندان به شهرداری برای گرفتن مجوز بوده است و این یعنی شهروندان فهیم همدانی برای ساخت و سازهای خود مجوزهای لازم را اخذ نموده اند.
 
🔹️ در ادامه علی ضمیر؛ معاون خدمات شهری ضمن  ابراز خرسندی از تلاش‌های کارکنان مشغول در واحد کنترل ساختمان اظهار کرد: رعایت قوانین به خصوص حقوق شهروندی، مدنظر همکاران ما در این حوزه حساس از شهرداری است.
وی در ادامه از عملکرد این حوزه در برخورد با تخلفات ساختمانی بدون در نظر گرفتن نفوذ افراد و مالکین تشکر و قدردانی کرد.
 
🔹️مهندس صوفی  در این نشست از تلاش شبانه‌روزی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری و کارکنان تلاشگر این اداره تشکر و قدردانی کرد و عملکرد اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری را رضایت‌بخش دانست.
شهردار همدان گفت: واحد کنترل ساختمان به عنوان حوزه پیشرو، درگیرشونده و پیشانی کاری جزء حوزه‌های مهم اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهرداری همدان است که طی سال‌های گذشته توانسته سطح بالایی از رضایتمندی را کسب کند.
وی ادامه داد: در جهت بهبود شرایط استخدامی و مسکن کارکنان شهرداری تمام تلاش خود به کار بسته‌ایم و درصدد فعال‌سازی دوباره تعاونی مسکن کارکنان هستیم و در همین راستا توافقاتی با بنیاد مسکن صورت گرفته است.   
 
مهندس صوفی از کارکنان کنترل ساختمان خواست اخلاق‌مداری و تعهد سازمانی را سرلوحه تمامی کارهای خود قرار دهند و در برخورد با تخلفات ساختمانی حقوق شهروندی را رعایت کنند.
وی تأکید کرد: انجام وظایف باید در چارچوب قوانین و سیاست‌های ابلاغی از سیستم مدیریتی باشد. یادمان باشد اجرای قانون اولویت همیشگی ما بوده و هست که این امر باید در سایه اخلاق‌مداری محقق شود. 
شهردار همدان گفت: لازم است با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی مراعات حال شهروندان همدانی را در نظر داشته باشیم و وجدان کاری را در همه کارها مدنظر قرار دهیم.
در پایان تعدادی از کارکنان اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری مشکلات خود را با شهردار همدان مطرح کردند و در پایان مراسم از تعداد ۶۰ نفر از پرسنل با اهدای لوح یادبود تقدیر گردید .
 
https://t.me/hamedanmpt
 
 روابط عمومی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان
 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣ کاربران آنلاین :
۵۷,۵۹۹ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
 
 
 
 
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شورای اسلامی شهر همدان
معاونت خدمات شهری
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان